Kontrast
Czcionka

Pogotowie cieplne:
993

Centrum zgłoszeń:
12345678

E-mail:
test@test.pl

Kariera

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Dołącz do nas

Jesteśmy jednym z największych dostawców ciepła systemowego w Polsce a w perspektywie mamy dalszy dynamiczny rozwój. Realizujemy programy inwestycyjne, rozbudowy i modernizacji sieci o wartości kilkuset milionów złotych, w tym współfinansowane przez Unię Europejską. Zatrudniamy 380 pracowników, specjalistów z różnych dziedzin.

Wdrażamy nowoczesne, innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne i oferujemy takie też środowisko pracy, przy zachowaniu najwyższych standardów środowiskowych i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasze mocne strony:

  • Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej (II miejsce w rankingu Dziennik Gazeta Prawna 2019)
  • Dostarczamy ciepło do prawie 75% gospodarstw domowych w X
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Proponujemy system szkoleń na danym stanowisku pracy
  • Nasi pracownicy objęci są Pracowniczym Programem Emerytalnym
  • Oferujemy system „benefitów” pracowniczych oraz zakładową opiekę zdrowotną

Dołącz do naszego zespołu

Aktualne oferty pracy

  1. Ogłoszenie rekrutacyjne – Inspektor ds. technicznych 
  2. Ogłoszenie rekrutacyjne – Monter

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w PEC S.A., na stanowiskach, które nie są obecnie objęte procesem rekrutacji, prosimy o przesyłanie swojego CV zawierającego klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych, listu motywacyjnego oraz kopii dokumentów potwierdzających doświadczenie i kwalifikacje zawodowe na adres:

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
20 – 822 X ul. Puławska 28
Dział Personalny
lub na adres e-mail: rekrutacja@pec.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane podjęciem praktyki czy odbycia stażu zawodowego w naszym przedsiębiorstwie zapraszamy do zgłoszenia swoich aplikacji do naszej bazy Stażystów/Praktykantów, z dopiskiem staż/praktyka, na adres e-mail: staz@pec.pl  

Informujemy, że przekazane nam dane osobowe, w celach przyszłych rekrutacji pracowników lub złożonych do naszej bazy Stażystów/Praktykantów, przetwarzamy w celu prowadzenia tych rekrutacji przez okres 18-stu miesięcy od daty przesłania aplikacji.

Współpracujemy z Fundacją Polskiej Akademii Nauk

„X stawia na zawodowców” – to Projekt, którego dotyczy nasza współpraca, współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe) prowadzony przez Fundację Polskiej Akademii Nauk, a którego Partnerem jest Miasto X.

Celem Projektu jest w szczególności podniesienie efektywności, jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w szkołach prowadzonych przez Miasto X.

PEC S.A., w ramach współpracy z Fundacją PAN umożliwia osobom korzystającym z Projektu zapoznanie się z nowoczesnymi technikami i technologiami stosowanym w Spółce oraz służy wsparciem, poprzez system szkoleń, praktyk i staży w zdobywaniu dodatkowych uprawnień zwiększających szanse na rynku pracy.

Projekt realizowany będzie do 31 sierpnia 2020 r.